Firma Profili

Cam Kapı Ustası İstanbul Bahçelievler'de 10 yıllık bir deneyimle cam kapı imalatı ve tamiri yapmaktadır. İç mekan ve dış mekan cam siparişlerinizi uygun fiyat avantajıyla yapmaktadır.

Standart cam kapı aksesuarları 6 parçadan oluşmaktadır. Alt mekanizma, hidrolik, motor dediğimiz alt parça, alt menteşe, üst menteşe, cam kapı kilidi, cam kapı kolu ve cam kapıyı tutan üst cam kapı tutucu parçasıdır.

Cam detaylı cam kapı aksesuarları ise 8 parçadan oluşmaktadır. Alt mekanizma, hidrolik, motor dediğimiz alt parça, alt menteşe, üst menteşe, cam kapı kilidi, cam kapı kolu ve cam kapıyı tutan üst cam kapı tutucu ve üst tarafta da cam kapının üstündeki camı tutan menteşelerdir.

Cam kapılarımız farklı markaların mekanizmalarıyla uyumludur. Temperli cam kapı delikleri mekanizmalara göre ayarlanır. Cam kapıların mekanizmaları genellikle; Kale, Gülsan, Ulsan, Birsan ve Dorma dediğimiz markaların mekanizmaları takılmaktadır.

İmalat, Montaj, Tamir, Bakım, Onarım yaptığımız cam kapılar ve özellikleri

 • Sürgülü Cam Kapı
 • Temperli Cam Kapı
 • Menteşeli Cam Kapı
 • Patlak,Patlatma Cam Kapı
 • Füme, Buzlu, Kumlu, Kumlama, Satina, Siyah, Füme Cam Kapı
 • Dükkan, İşyeri, Apartman, Fabrika, Mağaza Cam Kapı
 • Cam kapı tamiri

  İstanbul’da bulunan cam kapı firmamızda hem imalattan hemde montajlı bir şekilde cam kapı imalat, montaj, satış, tamir, servis ve bakım işlerinizi 7/24 çalışan uzman teknik servislerimizle hizmet vermekteyiz. Cam kapı konusunda destek istiyorsanız ilk önce bizden fiyat almanızı öneririz.

  Cam kapı tamiri işlerinizde bütçenize uygun fiyatlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Bakım Servisi
Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sk. No: 8b
Bahçelievler - İstanbul
info@camkapiustasi.com
0534 312 5696