Hadi Usta ve Ekibi Hizmetinizde

Cam Kapı Tamirinde İstanbulun Tüm İlçelerine Servisimizle Hizmet Veriyoruz

Cam Kapı Hidrolik Değişimi

Cam kapılarınızın bozulan hidroliklerini yerinde tamiratını yapıyoruz. Kırılan, bozulan hidroliği yenisi ile değiştiriyoruz. Cam kapı hidrolik ayarında problem varsa tamirini yapıyoruz. Hidrolik değişmesi gerekiyorsa cam kapı yerinden sökerek güvenli şekilde kenara alıyoruz. Eski hidroliği yerinden anahtarlar yardımı ile söküp değiştirme işini yapıyoruz.İstanbul cam kapı servisi olarak hızlı servis ile işyeri güvenliğine yardımcı oluyoruz.

Cam Kapı Hidrolik Tamiri
Cam Kapı Hidrolik Değişimi

Cam Kapı Pompa Tamiri

Cam kapılar ağır oldukları kadar hassas bir mekanizmaya sahiptirler. Cam kapı yapımında ve montajında yüksek hassasiyet gerektirir. Cam kapıların genellikle pompa sisteminde arıza oluşmaktadır.

Cam kapıların montajının yapılacağı yer, pompanın alanı kadar oyulup pompa çökmesine engel olacak düzeyde altına çimento dökülerek üstüne yapıştırılır. Boşlukları çimento ile doldurarak menteşeler yerleştirilir. Düzenli yapılmayan pompa montajı zamanla aşağıya doğru bükülme yaparak cam kapının yere sürtmesine sebep olmaktadır. Bu tür hatalı montaj sonrası arıza giderilmez ise cam kapı kırılabilir.

İstanbul Cam Kapı pompa Servisi

Son duruma kalmadan İstanbul Cam Kapı Servisini arayarak kapınızı düzelttirebilirsiniz. Bahçelievler Cam Kapı Ustası pompa ayarı yaparak kapınızı çalışmasını sağlayacaktır.

Cam Kapı Fitili Tamiri

AVM ve işhanlarındaki satış yerleri işlevsellik ve görselliği nedeniyle tek tercihleri dekoratif cam kapılardır. Cam Kapıların sert bir şekilde kapanması sonucu genellikler cam kapı motoru, cam kapı kilidi ve cam kapı menteşesinde arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların ileri boyutlarda ciddi sonuçlar oluşturmaması için cam kapı fitilinin değişmesi gerekmektedir.

Cam kapı ısı yalıtımı ve görsel esneklikten vazgeçilmeden, geniş tasarımı, mukavemeti ile tercih edilmektedir. Isı yalıtımı ve geçirgenliği ortadan kaldırmak için cam fitili kullanılmaktadır. Cam Kapı Fitil Servisi

Cam Kapı Fitilleri Değişimi İçin 7Gün / 24Saat ulaşabilirsiniz.

Cam Kapı Motoru Tamiri

Cam kapıların, otomatik kapı ve fotoselli kapı arızası olarak cam kapı motorunun tamiratını yapabildiğimiz gibi kalıcı arızalarda ise sizlerin isteği doğrultusunda yenisi ile değiştiriyoruz. Şimdi Bizlere Cam Kapı Motoru, Otomatik Kapı Motoru, Fotoselli Kapı Motoru ve Arızaları İçin 7 Gün/24 Saat Ulaşabilirsiniz.

Cam Kapı Motoru Tamir Servisi

Kapı motorunun görevi kapı hızlı açıldığında veya kapandığında çarparak zarar görmesini engellemektir. Kullanıma bağlı olarak bir süre sonra zarar görebilir. eğer kapınız rüzgarın etkisi ile bile hareket ediyorsa kapı motorunuz bozulmuştur. Cam kapı motoru arızaları gidermek için Cam Kapı Ustası hizmetinizdedir.

İstanbul Cam Kapı Tamir Ustası Birsan, Teksan, Kale gibi saygın markaların cam kapı motoru arızalarının gidermekte teknik donanıma sahip ender firmalardan biridir.

teksan cam kapı motour tamiri

İstanbul cam kapı motor servisi, cam kapı motoru tamiri, garaj kapı sistemleri, otomatik kapı İstanbul, otomatik kapı motoru, sürgülü cam kapı sistemleri

Cam Kapı Aksesuarları

Standart cam kapı aksesuarları 6 parçadan oluşmaktadır. Alt mekanizma, hidrolik, motor dediğimiz alt parça, alt menteşe, üst menteşe, cam kapı kilidi, cam kapı kolu ve cam kapıyı tutan üst cam kapı tutucu parçasıdır.

. cam kapı kollu kilit

Cam detaylı cam kapı aksesuarları ise 8 parçadan oluşmaktadır. Alt mekanizma, hidrolik, motor dediğimiz alt parça, alt menteşe, üst menteşe, cam kapı kilidi, cam kapı kolu ve cam kapıyı tutan üst cam kapı tutucu ve üst tarafta da cam kapının üstündeki camı tutan menteşelerdir.

Cam Kapı Kilidi Tamiri

Cam kapılarınızın bozulan kilitlerinizin yerinde tamiratını yapıyoruz. Kırılan bozulan kilitleri yenisi ile değiştiriyoruz.Cam kapı kilit ayarında problem varsa tamirini yapıyoruz. İstanbul cam kapı servisi olarak hızlı servis ile işyeri güvenliğine yardımcı oluyoruz.

Cam Kapı Kilit Servisi

Eğer kilitleriniz yapılamayacak durumda ise Türkiye’nin en kaliteli marka kilitleri ile sizlerin isteği ile değiştiriyoruz. Cam Kapı Servisi işinin ehli elemanlarıyla cam kapı menteşe ve kilit değişiminde sizlere hizmete hazırdır. Hızlı servis, uygun fiyat avantajıyla cam kapı kilitleri hemen tamir edilir.

Cam Kapı Kolu Tamiri

Metal olarak tercih edilen kapı kolları göze hitap etmesi sebebi ve kolay kullanıma uygun olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Cam kapılarda genellikle arızalanan kısımlardan biride cam kapı kollarıdır. Kapı kolunuzun arızalı olduğunu anlamanız çok  basittir. Eğer kapınız açılıp kapanırken zorlanıyorsanız arada bir sıkışmalar meydana geliyor ise kapınızın kolu bozulmuş demektir. Bu tür arızalar genelde yapılabildiği gibi müşterilerin isteği doğrultusunda motifli cam kapı kollarıyla değiştirilmektedir. İstanbul Cam Kapı Tamir Servisini arayarak kapı kolunuzu tamir ettirmeniz mümkündür.

. Cam Kapı kolu Servisi

Cam Kapı Menteşe Tamiri

Menteşeler kapının açılıp kapanmasında en önemli işlevi görür. Cam kapıların genellikle arıza yapan yerleri ağırlık nedeniyle menteşe kısımlarıdır. Bu kısımlarda meydana gelen arızalar, genelde kapının rahatlıkla kapanmamasına ve kapanan kısımdaki camın üstüne gelecek şekilde kapanmasına sebep olmaktadır.

Bu nedenlerden ötürü oluşan arızaların giderilmediği durumlarda cam kilidi arızası, cam kapının devrilmesine, düşmesine ve kırılmalarının meydana gelmesine yol açabilir. Cam Kapı Menteşe Servisi

Adresimiz

Image
Cam Kapı Tamir Bakım Servisi
Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sk. No: 8b
Bahçelievler - İstanbul
info@camkapiustasi.com
0534 312 5696